SketchUp Kursu, SketchUp Dersleri
80TL
saat ücreti

SketchUp

SketchUp ile 3 boyutlu modellemeler yapın

3D & CAD Tasarım Uzaktan Kurs 2 kursiyer Giriş

Özel Ders

İletişime GeçSketchUp programı ile 3 boyutlu modellemeler yapabilirsiniz. İlk olarak 2001 yılında Last Software tarafından geliştirilen, 2006 yılında Google firması tarafından satın alındıktan sonra Google Haritaları üzerindeki 3 boyutlu binaların geliştirilmesi amacıyla kullanılmıştır. Google daha sonraları programı son kullanıcılara ücretsiz olarak piyasaya sürmüş ve piyasada bina çizimleri dışında birçok alanda kullanılmaya başlamıştır. Google, programı 2013 yılında Trimble firmasına sattıktan sonra artık profesyonel bir tasarım programı olarak ücretli olarak satılmaya başlamıştır.

SketchUp ile taslak çizimlerin yanı sıra 3 boyutlu çizimleri çok rahat bir şekilde oluşturabilirsiniz. İnşaat, mimarlık ve dekorasyon, makine projelerinde, ürün tasarımında, mekân tasarımlarında ve aklınıza gelebilecek 3 boyutlu herhangi bir nesnenin çizimi ve modellemesinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

SketchUp programını diğer programlardan ayıran hızlı, kolay ve başarılı 3 boyut çizim yapabilme ve Render alabilme özelliğidir. SketchUp ile çizimlerinizi 2 boyutlu, 3 boyutlu çizebilir ve ölçeklendirebilirsiniz. Harici eklentilerle kaplama verebilir ve Render alabilirsiniz. SketchUp ile temel düzeyde çalışmalarınızı animasyon haline getirebilirsiniz.

SketchUp programına ilgi duyan herkes katılabilir. Eğitimler sıfırdan anlatılmaktadır. SketchUp son zamanlarda kariyer fırsatlarında sıklıkla talep görmektedir. Kurs sonunda kursiyerler inşaat, mimarlık ve dekorasyon, makina üretim şirketlerinde iş başvurularını inceleyebilir ve fırsatları değerlendirebilir. Aynı zamanda freelance olarak tasarımlar yaparak da ek gelir elde edebilirsiniz.

 

Bu kursumuz Özel Ders olarak gerçekleştirilecektir. Kursla ilgili telefonla irtibata geçebilirsiniz.

Bu kurs ne hakkında?

SketchupModelleme3 Boyutlu Tasarım2 Boyutlu TasarımLayoutAutocad Export3Dsmax ExportÖlçeklendirmeAnimasyonGoogle'da Ara


Kurslarımızı özel, kurumsal veya grup dersi olarak almak isterseniz bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Kurumsal: 0545 441 0 441 - 0850 840 0 441
SMS/Whatsapp: 0505 781 34 64

Herhangi bir sorunuz veya eleştiriniz varsa mesaj göndermek için çekinmeyin.
Özel Ders Kurs Programı

2. Kurulum

Sistem üzerindeki öğretmeni atanmayan kurslar Sistem Görevlisi altında yer almaktadır.

Kursa Kayıtlı Kursiyerler
  • Fatihk61
    Fatih Karslı

    Fatih

  • abdulvahap
    Abdulvahap

Bu Kursu Beğenen Facebook Kullanıcıları

Son 5 Kursiyer

Puan Sıralaması

Katılım Belgeleri

    Kursiyer bulunamadı